Teslimat Bilgileri
 

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben satın aldığınız ürünler aynı gün veya duruma göre ertesi gün kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak değişmektedir.

Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyid edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.Almış olduğunuz ürünler sürat kargo ile gönderilecektir, kargo ücreti alıcıya aittir. Normal şartlarda kargonuzun size varış süresi 48 veya 96 saat arasındadır. (2 veya 4 gündür )

 
ÜRÜN  İADESİ  

SATTIĞINIZ ÜRÜNLERİN GARANTİSİ VARMI?

Evet sattığımız tüm ürünler ''Olgun Kuruyemiş Şekerleme Helva San.Tic. Ltd. Şti'' garantisi altındadır. İade veya değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.Sorunlu ürününüzü faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

SİPARİŞİMDEKI ÜRÜN BOZULDU NE YAPMALIYIM?

Sattığımız tüm ürünler firmamız garantisi altında olup değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sorunlu ürününüzü fatura ile birlikte gönderdiğiniz takdirde hemen değişim yapılacaktır.

DAHA YENİ ALDIĞIM ÜRÜN BOZUK ÇIKTI, NE YAPMALIYIM?

Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan size gönderilen şubemize göndermeniz gerekir. Bu ürünler için 2 alternatif söz konusudur, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Bu kategoriye giren ürünlerin kargo ücretleri olgunkuruyemis.com tarafından karşılanır.

İADE ŞARTLARI

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE SÜRESİ KAÇ GÜN?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

• Ürünün faturası,
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. Şubemize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, hesaba yansımaktadır.

NASIL İADE EDECEĞİM?

Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Şubemize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.